Wie is wie?

Het team dat altijd voor u klaar staat!

Bij VVSnv staat er dagelijks een  gemotiveerd en ervaren team klaar om ervoor te zorgen dat al onze klanten kunnen genieten van een goede en snelle service.
U kan ons contacteren voor meer informatie over signalisatie, markeringen, straatmeubilair en pictogrammen. 
Wij helpen u graag verder!
Hier onder kan u de contactgegevens raadplegen van iedere medewerker van het VVSnv-team

Vragen? Bel of mail gerust even naar ons

Bekijk de FAQ's
T.011 27 35 83
info@vvsnv.be

Contacteer ons

Lieven 's Heeren
Gedelegeerd bestuurder
lieven@vvsnv.be

André 's Heeren
Bestuurder
andre.s_heeren@vvsnv.be

Xavier Croquey
Operations manager
xavier@vvsnv.be
T. 011 71 92 86

Veerle Verjans
Orderadministratie
veerle@vvsnv.be
T. 011 71 92 80

Patricia Schols
Aankoop
patricia@vvsnv.be
T. 011 71 92 82

Kris Bosmans
Offerte en calculatie
kris@vvsnv.be
T. 011 71 92 81

Erik Noels
Offerte en Calculatie
erik@vvsnv.be
T. 011 71 92 81

Sara Sterkmans
Boekhouding
sara@vvsnv.be
T. 011 71 92 89

Tessa Vanhees
Administratie
tessa@vvsnv.be
T. 011 27 35 83

Björn Janssens
Magazijn
magazijn@vvsnv.be
T. 011 71 92 83

Dominique Macours
Lay-out
dominique@vvsnv.be

Leen Hollanders
Lay-out
leen@vvsnv.be

Ervé Geerdens
Lay-out arbeider

David Vandael
Lay-out arbeider

Bert Bodaer
Zeefdrukker

Walter Steegmans
Atelier

Sven Vranken
Lasser

Radovan Valjent
Atelier Medewerker

Paul 's Heeren
Chauffeur

Eric Leën
Chauffeur