Wie is wie?

Het team dat altijd voor u klaar staat!

Bij VVSnv staat er dagelijks een  gemotiveerd en ervaren team klaar om ervoor te zorgen dat al onze klanten kunnen genieten van een goede en snelle service.
U kan ons contacteren voor meer informatie over signalisatie, markeringen, straatmeubilair en pictogrammen. 
Wij helpen u graag verder!
Hier onder kan u de contactgegevens raadplegen van iedere medewerker van het VVSnv-team

Vragen? Bel of mail gerust even naar ons

Bekijk de FAQ's
T.011 27 35 83
info@vvsnv.be

Contacteer ons

Lieven 's Heeren
Gedelegeerd bestuurder
lieven@vvsnv.be
T. +32 11 27 35 83

André 's Heeren
Bestuurder
andre.s_heeren@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 89

Xavier Croquey
Operations manager
xavier@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 86

Kris Bosmans
Change manager
kris@vvsnv.be
T. +32 11 96 10 30

Edwin Corijn
Sales manager
edwin@vvsnv.be
T. +32 490 11 74 67

Guy Vandewaerde
Account manager
guy@vvsnv.be
T. +32 499 75 85 49

Bart Soors
Account manager
bart@vvsnv.be
T. +32488518932

Veerle Verjans
Orderadministratie
veerle@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 80

Patricia Schols
Aankoop
patricia@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 82

Elien Claeys
Offertedienst
offerte@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 81

Sara Sterkmans
Boekhouding
sara@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 89

Björn Janssens
Magazijn
magazijn@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 83

David Dierckx
Magazijn
magazijn@vvsnv.be
T. +32 11 71 92 83

Dominique Macours
Lay-out
dominique@vvsnv.be

Leen Hollanders
Lay-out
leen@vvsnv.be

Ervé Geerdens
Lay-out arbeider

David De Cock
Lay-out arbeider

Bert Bodaer
Zeefdrukker

Walter Steegmans
Atelier

Kris Lairesse
Atelier

Sven Vranken
Lasser

David Vandael
Atelier arbeider / lasser

Radovan Valjent
Atelier Medewerker

Paul 's Heeren
Chauffeur

Rudi Vandermotte
Chauffeur

Eric Leën
Chauffeur